Skip to main content

Loading...

Game Day

Delaney Jacobs
VS
Veronica Socie
Tuesday 5:00 PM @Tennis Court 2
Tennis - Singles
Tennis - Women's
Tennis Women's Singles
Olivia Nagel
VS
Gabriella Sands
Tuesday 5:00 PM @Tennis Court 1
Tennis - Singles
Tennis - Women's
Tennis Women's Singles
Grace Curtis
VS
Bianca Acosta
Tuesday 5:00 PM @Tennis Court 3
Tennis - Singles
Tennis - Women's
Tennis Women's Singles
BYE - NO GAME
VS
Dasani
Tuesday 6:00 PM @Tennis Courts (Outdoor)
Tennis - Doubles
Tennis - Men's
Tennis Men's Doubles
Span Nair
VS
Isaiah De Leon
Tuesday 6:00 PM @Tennis Courts (Outdoor)
Tennis - Doubles
Tennis - Men's
Tennis Men's Doubles
Ethan Futsal Team
VS
Tucker's Team
Tuesday 6:00 PM @Gym-Main
Futsal
Futsal - Co-Rec
Futsal Co-Rec Open
Blow Our Whistle
VS
SHPE
Tuesday 6:00 PM @Gym-Main
Futsal
Futsal - Co-Rec
Futsal Co-Rec Open
The Boys
VS
Conner Schmutte
Tuesday 6:00 PM @Tennis Courts (Outdoor)
Tennis - Doubles
Tennis - Men's
Tennis Men's Doubles
Gustavo and Cassidy
VS
In n out
Tuesday 6:00 PM @Tennis Courts (Outdoor)
Tennis - Doubles
Tennis - Open
Tennis Open Doubles League 1
team 4
VS
Limp Richards
Tuesday 6:30 PM @Softball Field 6 (163F)
Softball
Softball - Men's
Softball Men's Open
The Hogs
VS
Hawaii Warriors
Tuesday 6:30 PM @Softball Field 4 (163D)
Softball
Softball - Men's
Softball Men's Open
Los Lecheros
VS
BYE- No Game
Tuesday 6:30 PM @Softball Field 5 (163E)
Softball
Softball - Men's
Softball Men's Open
The Pineapple Situation
VS
FFF
Tuesday 7:00 PM @Gym-Main
Futsal
Futsal - Men's
Futsal Men's Division 1
Free Agents
VS
Tigers
Tuesday 7:00 PM @Gym-Main
Futsal
Futsal - Men's
Futsal Men's Division 1
101 Here Comes The Sun
VS
Tu Crew
Tuesday 7:30 PM @Turf Field 3 (162C)
Flag Football - 7v7
Flag Football - Co-Rec
Flag Football (7v7) Co-Rec Division 3
BYE (No Game)
VS
Yert
Tuesday 7:30 PM @Turf Field 2 (162B)
Flag Football - 7v7
Flag Football - Co-Rec
Flag Football (7v7) Co-Rec Division 3
The Civilians
VS
chi omega
Tuesday 7:30 PM @Turf Field 1 (162A)
Flag Football - 7v7
Flag Football - Co-Rec
Flag Football (7v7) Co-Rec Division 3
Alpha Epsilon Pi
VS
Kappa Sigma
Tuesday 8:30 PM @Turf Field 2 (162B)
Flag Football - 7v7
Flag Football - IFC
Flag Football (7v7) IFC Division 2
BYE -- NO GAME
VS
Caleb's Team
Tuesday 8:30 PM @Court 2
Basketball
Basketball - Men's
Basketball Men's Division 1 League 1
Alpha Gamma Rho
VS
Cal Phi
Tuesday 8:30 PM @Gym-North
Basketball
Basketball - Men's
Basketball Men's Division 1 League 1
Yay Area's Finest
VS
Gandhi's Magic
Tuesday 8:30 PM @Court 1
Basketball
Basketball - Men's
Basketball Men's Division 1 League 1
Theta Chi
VS
Alpha Sigma Phi
Tuesday 8:30 PM @Turf Field 1 (162A)
Flag Football - 7v7
Flag Football - IFC
Flag Football (7v7) IFC Division 2
Beta Theta Pi
VS
Phi Sigma Kappa
Tuesday 8:30 PM @Turf Field 3 (162C)
Flag Football - 7v7
Flag Football - IFC
Flag Football (7v7) IFC Division 2
Micah h
VS
Free Agents
Tuesday 9:30 PM @Court 1
Basketball
Basketball - Men's
Basketball Men's Division 2 League 1
Lambda Chi Alpha
VS
Sigma Nu
Tuesday 9:30 PM @Turf Field 3 (162C)
Flag Football - 7v7
Flag Football - IFC
Flag Football (7v7) IFC Division 1
Dunder Mifflin
VS
Lompton Lobbers
Tuesday 9:30 PM @Gym-North
Basketball
Basketball - Men's
Basketball Men's Division 2 League 1
Delta Chi
VS
Phi Kappa Psi
Tuesday 9:30 PM @Turf Field 2 (162B)
Flag Football - 7v7
Flag Football - IFC
Flag Football (7v7) IFC Division 1
Delta Upsilon
VS
Sigma Pi
Tuesday 9:30 PM @Turf Field 1 (162A)
Flag Football - 7v7
Flag Football - IFC
Flag Football (7v7) IFC Division 1
Scores
VS
what it do
Tuesday 9:30 PM @Court 2
Basketball
Basketball - Men's
Basketball Men's Division 2 League 1
Starting 5
VS
kooks
Tuesday 10:30 PM @Court 2
Basketball
Basketball - Men's
Basketball Men's Division 3 League 1
Brewski Ballers
VS
Average at Best
Tuesday 10:30 PM @Gym-North
Basketball
Basketball - Men's
Basketball Men's Division 3 League 1
Free Agents
VS
Big Balla Brand
Tuesday 10:30 PM @Court 1
Basketball
Basketball - Men's
Basketball Men's Division 3 League 1